Aktualności
17.11.2017
Piątek, 1 grudnia to dzień przygotowany specjalnie dla zorganizowanych grup szkolnych i przedszkolnych, które po uprzednim zgłoszeniu, będą mogły odwiedzić Międzynarodowe Targi Poznańskie. Każda grupa otrzyma opiekuna, który ułatwi poruszanie się zarówno po terenach targowych, jak i później w poszczególnych strefach.

[ więcej ]


02.11.2017
Retro Motor Show to nie tylko targi klasyków i youngtimerów! To także spotkania z pasjonatami motoryzacji, pokazy, warsztaty renowacji aut, spotkania z ciekawymi ludźmi – fachowcami, podróżnikami czy organizatorami rajdów. Wśród wielu egzemplarzy samochodów, motocykli, autobusów, wozów strażackich, retro-kamperów i rowerów znajdzie się nawet czołg! Przygotowaliśmy dla Was prawdziwe rarytasy!

[ więcej ]


13.10.2017
W podróż do motoryzacyjnej przeszłości zabiorą Was targi Retro Motor Show, które odbędą się 3-5 listopada w Poznaniu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

[ więcej ]


13.10.2017
21 i 22 października na Międzynarodowych Targach Poznańskich blisko 5 tys. psów z ponad 260 ras zawalczy o tytuły najlepszych przedstawicieli swojej kategorii. Dodatkowo na licznych stoiskach polecanych marek będzie można zakupić akcesoria, karmę i zabawki dla czworonogów. Jakie jeszcze atrakcje i niespodzianki czekają na zwiedzających?

[ więcej ]


09.10.2017
W dniach 7-8 października, 15 906 osób znalazło BZIKA dla siebie czy dziecka, podczas Rodzinnego Weekendu na targach.

[ więcej ]


Więcej aktualności

Rodzinny Weekend na targach 2017 Poznań

Tak było! Dziękujemy!

____________________________________________________________

[ Wstecz ]Zobacz również
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact