Muzyczne przedstawienia dla dzieci!

Podczas Rodzinnego Weekendu Art Bonsai zabierze dzieci w świat muzyki – będzie trochę poważnie i trochę bajkowo, a wszystko obędzie się na naszej scenie – liczne atrakcje dla dzieci gwarantowane!

Kalendarz kompozytora – czyli pory roku według Antonio Vivaldiego

Jak oddać dźwięki wiosny, lata, jesieni i zimy? Jak przedstawić szum potoków, trzask ognia, czy odgłosy dzikich zwierząt - ptaków, psów, owadów i oczywiście ludzi, a także szczękanie zębami w zimie? Jak nikt potrafił to zapomniany rudy ksiądz z Wenecji. Po latach odkryty i okrzyknięty mistrzem. Jego „Cztery pory roku” grane są dziś na całym świecie i niezmiennie zachwycają. Wybierzemy się na muzyczną, przyrodniczą wycieczkę?

Zobaczcie próbę koncertu:

Muzyczny matematyk czyli geniusz Jana Sebastiana Bacha

Prawdziwy kunszt i matematyczna precyzja - tak można opisać twórczość największego z muzycznej rodziny Bachów. Dlaczego kantor z Lipska urodzony ponad 350 lat temu do dziś stawiany jest za wzór kolejnym pokoleniom? Kto to jest właściwie kantor, dlaczego utwory wykonywane były w niedzielę, co to jest muzyka sakralna i jak Bach trafił na orbitę w kosmosie? O tym wszystkim będzie ta historia.

Zobaczcie próbę koncertu:

Koncerty jak z bajki!

Czyli największe muzyczne przeboje z filmów dla dzieci. Będą to piosenki z takich bajek jak "Kraina Lodu", "Zaplątani", "Toy story". Będziemy mogli sprawdzić czy Elsa ma tę moc, a Roszpunka jest odpowiednio zaplątana :) Kto wie, może po koncertach dzieci będą miały okazję poznać swoje ulubione postacie z bajek?

Muzyczne przedstawienia to tylko część atrakcji dla dzieci no i oczywiście dorosłych :) Rodzinny Weekend na targach to wyjątkowe wydarzenie w Poznaniu dla całej rodziny. Zapraszamy!

Źródło: Art Bonsai

TU KUPISZ TAŃSZE BILETY ONLINE:

1.jpg 2.jpg

TAŃSZE BILETY DOSTĘPNE RÓWNIEŻ W PUNKTACH STACJONARNYCH:

ruch.jpg

ticketpro-pga2017-partnerzy.png

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact