Warsztaty Modelarskie na targach Hobby!

Miniaturowy świat fascynuje od dawna - jest coś magicznego w tych precyzyjnych przedmiotach, w tej edycji Hobby zaprezentowana zostanie nowość modelarstwo Science-Fiction!

Warsztaty Modelarskie w Poznaniu to miejsce, w którym modelarze mogą nacieszyć się w niczym nieskrępowaną kreatywnością. To profesjonalnie wyposażona pracownia, której motorem jest doświadczony modelarz Christian Hadyniak.

warsztaty-modelarskie-poznan-targi-hobby

Kasprzaka 16 to miejsce szczególne. Miejsce, do którego można wpaść na fascynująca sesję modelarską i odciąć się od zgiełku tygodnia. Można budować i malować modele czołgów, okrętów, jak również samochody i samoloty. Warsztaty Modelarskie posiadają prężną grupę miłośników Science-Fiction, którzy zajmują się malowaniem figurek do gier bitewnych oraz popiersi.

warsztaty-modelarskie-poznan-targi-hobby

Warsztaty Modelarskie w Poznaniu to przede wszystkim fantastyczne grupy dziecięco-młodzieżowe. Tu czas zmienia swój wymiar a młodzi zapominają o bożym świecie. Czerpią radość z mikroświata, którego są współbohaterami.

warsztaty-modelarskie-poznan-targi-hobby

Podczas Rodzinnego Weekendu w ramach targów Hobby, można będzie poznać Warsztaty Modelarskie od kuchni – modelarze dadzą pokaz budowy przeróżnych konstrukcji. Nie zabraknie samolotów, czołgów, ale będzie można podziwiać też armie orków lub popiersia krasnoludów. Będą młodzi, będą i starzy modelarze. Każdy z nich zaprezentuje fragment swojego dorobku. Z każdym z nich będzie można porozmawiać.

warsztaty-modelarskie-poznan-targi-hobby

www.facebook.com/WarsztatyModelarskie/

NIE CZEKAJ I KUP TAŃSZY BILET NA RODZINNY WEEKEND!

1.jpg 2.jpg

TAŃSZE BILETY DOSTĘPNE RÓWNIEŻ W PUNKTACH STACJONARNYCH:

ruch.jpg

ticketpro-pga2017-partnerzy.png

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact