Zapraszamy na MAMI BABI TARG!

8. października - g. 12.00- 15.00 odbędzie się MAMI BABI TARG podczas Rodzinnego Weekendu - zapraszamy wszystkie mamy!

Ośrodek Rozwoju Osobistego Kobiet BABILĄD oraz Targi Happy Baby zapraszają na MAMI BABI TARG - to doskonała okazja, aby pozbyć się ubrań i akcesoriów dziecięcych i ciążowych, które zalegają w szafach lub nabyć atrakcyjne ubranka dla dzieci. To również miejsce spotkania, rozmowy i spędzenia czasu w towarzystwie innych rodziców. Bilety dla Wystawców będą do kupienia na stronie www.ticketpro.pl od 18. września!

mami_babi_targ-rodzinny_weekend-1.jpg

MAMI BABI TARG to specjalna edycja BABIEGO TARGU dedykowana rodzicom i dzieciom. Lokalna odmiana znanych i niezwykle popularnych na Zachodzie swapping parties idealnie wpisuje się w nurt ekologiczny, który od jakiegoś czasu opanował modę. Zamiast wyrzucać nienoszoną już odzież lub kupować kolejne przedmioty zachęcamy rodziców, by przynieśli ubranka, buty, dodatki czy zabawki, z których dzieci już wyrosły i puścili je w obieg. Dzieci szybko wyrastają z odzieży, a ubranka, zwłaszcza u maluchów nie niszczą się tak szybko. Szkoda je wyrzucać i w rezultacie często zalegają w szafach. Mami Babi Targ to doskonały pretekst do wiosennych porządków w szafie dzieci – można się pozbyć nienoszonych ubrań, ale również upolować wyjątkowe okazje i w ramach wymiany lub za niewielkie pieniądze uzupełnić garderobę malucha – mówi Joanna Stankiewicz, pomysłodawczyni MAMIEGO BABIEGO TARGU.

mami_babi_targ-rodzinny_weekend-3.jpg

Podczas spotkania rodzice mogą wymieniać się między sobą lub, jeżeli wymiana nie będzie możliwa, przeprowadzać transakcje gotówkowe. W każdym przypadku jest to atrakcyjne rozwiązanie: przychodząc na Mami Babi Targ rodzice pozbywają się zbędnych przedmiotów, które w swoim „drugim życiu” trafiają do innej rodziny, a jednocześnie mogą wyszukać coś nowego dla swoich dzieci.

mami_babi_targ-rodzinny_weekend-4.jpg

BABILĄD

www.babilad.pl

Babiląd stawia nacisk na społeczne zaangażowanie i odpowiedzialność w biznesie. Współpracuje na stałe z wieloma poznańskimi stowarzyszeniami i instytucjami. Organizuje cykliczne imprezy dla kobiet, takie jak na przykład Babi Targ czy Babska Muza. Wspiera akcje i projekty skierowane do kobiet i uwrażliwiające na problematykę płci, promuje również akcje związane z szerzeniem tolerancji.

mami_babi_targ-rodzinny_weekend-5.jpg

NIE CZEKAJ I KUP TAŃSZY BILET NA RODZINNY WEEKEND!

1.jpg 2.jpg

TAŃSZE BILETY DOSTĘPNE RÓWNIEŻ W PUNKTACH STACJONARNYCH:

ruch.jpg

ticketpro-pga2017-partnerzy.png

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact