Aktualności
07.11.2018
W weekend 17 oraz 18 listopada 2018 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich kilka tysięcy psów z ponad 260 ras zawalczy o tytuły najlepszych przedstawicieli swojej kategorii. Dodatkowo na odwiedzających będą czekały liczne stoiska marek, na których będzie można zakupić akcesoria, karmę oraz zabawki.

[ więcej ]


10.10.2018
Kolejna edycja Targów HOBBY już 27-28 października zagości po raz kolejny na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Nie zwlekaj - już dziś kup tańszy bilet!

[ więcej ]


12.09.2018
Darmowe, pełne atrakcji, stawiające edukację na równi z zakupami - tak można określić tegoroczną edycję Happy Baby.

[ więcej ]


17.11.2017
Piątek, 1 grudnia to dzień przygotowany specjalnie dla zorganizowanych grup szkolnych i przedszkolnych, które po uprzednim zgłoszeniu, będą mogły odwiedzić Międzynarodowe Targi Poznańskie. Każda grupa otrzyma opiekuna, który ułatwi poruszanie się zarówno po terenach targowych, jak i później w poszczególnych strefach.

[ więcej ]


02.11.2017
Retro Motor Show to nie tylko targi klasyków i youngtimerów! To także spotkania z pasjonatami motoryzacji, pokazy, warsztaty renowacji aut, spotkania z ciekawymi ludźmi – fachowcami, podróżnikami czy organizatorami rajdów. Wśród wielu egzemplarzy samochodów, motocykli, autobusów, wozów strażackich, retro-kamperów i rowerów znajdzie się nawet czołg! Przygotowaliśmy dla Was prawdziwe rarytasy!

[ więcej ]


Więcej aktualności

Rodzinny Weekend na targach 2017 Poznań

Tak było! Dziękujemy!

____________________________________________________________

[ Wstecz ]Zobacz również
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact