Czym jest salon Aqua&ZOO?

naglowek_aqua-zoo.jpg

 

 

 

 

 

 


Dwudniowe wydarzenie skierowane do miłośników wszystkich zwierząt towarzyszących to prawdziwy raj dla pasjonatów akwarystyki i terrarystyki, egzotycznych ptaków oraz mniejszych zwierząt. To również miejsce spotkań hobbystów – zarówno doświadczonych i znanych hodowców, jak i tych początkujących pasjonatów pragnących wymienić się doświadczeniem lub poszukujących wiedzy i fachowej porady na temat odżywiania czy pielęgnacji domowych pupili.

Wszyscy uczestnicy wydarzenia są zaproszeni do udziału w imprezach towarzyszących: targach Happy Baby (zabawki, artykuły dla mam, meble, wózki) oraz targach Hobby (gry planszowe, makiety, akcsoria) oraz Aqua&Zoo (wystawa domowych i egzotycznych zwierząt). Zwiedzanie jest możliwe w ramach jednego biletu wstępu!

Tematyka | Atrakcje |   Spotkania z ekspertami

Zakres tematyczny salonu Aqua&ZOO

Do udziału w Salonie Zoologicznym zapraszamy producentów i dystrybutorów oferujących w swoim asortymencie produkty dla wszystkich gatunków zwierząt domowych, a także przedstawicieli usług związanych z hodowlą, tresują i pielęgnacją zwierząt towarzyszących.

Ryby akwariowe słodkowodne i morskie
Papugi i ptaki
Zwierzęta egzotyczne
Małe zwierzęta towarzyszące
Rośliny do terrariów, akwariowe i owadożerne
Pożywienie dla zwierząt
Środki farmaceutyczne i pielegnacyjne
Salony pielęgnacji zwierząt
Szkoły tresur i hotele
Stowarzyszenia i instytucje
Wydawnictwa branżowe

zakres-tematyczny-aqua-zoo.jpg

l1-003.JPG

Atrakcje dla pasjonatów zwierząt

Podczas Aqua&ZOO odbędzie się wiele interesujących wydarzeń i pokazów przygotowanych we współpracy ze znanymi hodowcami i największymi polskimi stowarzyszeniami oraz klubami. Ekspozycję targową urozmaicą Międzynarodowe Mistrzostwa Dyskowców, które z pewnością przyciągną fanów akwarystyki. Wielkie emocje wzbudzi również Prezentacja Zwierząt Egzotycznych przygotowana we współpracy z Uniwersytetem Przyrodniczym w Poznaniu, a także III Edycja Pucharu Polski Papug, Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Kanarków, Ptaków Egzotycznych i konkurs Wystawowej Papużki Falistej.

wydarzenia-aqua-zoo.jpg

l1-003.JPG

Spotkania z doświadczonymi hodowcami

Na miłośników zwierząt domowych czekać będą również doświadczeni hodowcy, którzy podzielą się swoją pasją i fachową wiedzą podczas specjalnie zorganizowanych warsztatów i pokazów.

spotkania-aqua-zoo.jpg

[ Wstecz ]
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact