Czym jest Cavaliada?

CAVALIADA Tour to halowy cykl zawodów jeździeckich autoryzowany przez Międzynarodową Federację Jeździecką (FEI). Tour odbywa się w trzech miastach Polski:w Poznaniu, w Lublinie oraz w Warszawie. Celem CAVALIADY jest popularyzacja jeździectwa jako dyscypliny sportowej i formy rekreacji oraz pobudzanie zainteresowania hodowlą koni, a także edukacja.

Trzy wymiary CAVALIADY:

SPORT – CAVALIADA
Emocjonujące zawody jeździeckie rozgrywane na wysokim międzynarodowym poziomie sportowym. Na arenach CAVALIADY zawodnicy walczą w konkursach w skokach przez przeszkody, dresażu, WKKW i powożenia, które są wpisane do kalendarza Światowej Federacji Jeździeckiej. Zawody w skokach przez przeszkody w Warszawie są rozgrywane w randze Finału Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata. CAVALIADA to jedno z ważniejszych wydarzeń hippicznych w tej części Europy.

POKAZY
Ważną częścią każdej edycji imprezy jest program rozrywkowy, w ramach którego publiczność ogląda widowiska teatralne i pokazy z udziałem koni. Do tej pory na arenach CAVALIADY można było podziwiać pokazy woltyżerki, kadryla sulek oraz sikawek konnych, a także prezentacje ogierów zimnokrwistych, tancerzy z francuskiej grupy „Compagnie des Quidams” odwzorowujących ruch rumaków oraz skaczących przez przeszkody, niczym konie, performerów z Horseman Team.

TARGI
CAVALIADZIE towarzyszą zawsze Targi Sprzętu Jeździeckiego, na których wystawcy prezentują swoją oferty sprzętu i akcesoriów jeździeckich. Tematyka targów obejmuje wszystko, co jest związane z jeździectwem oraz z aktywną formą wypoczynku: odzież i sprzęt jeździecki, wyposażenie stajni, sprzęt i środki do pielęgnacji koni, witaminy, pasze, pamiątki, wydawnictwa branżowe i usługi.

Ponadto, w ramach kolejnych edycji CAVALIADY prowadzimy także działalność edukacyjną. Nasze programy edukacyjne adresowane są zarówno do dzieci, jak i do dorosłych.

Więcej informacji >>> www.cavaliada.pl

20.PNG

[ Wstecz ]
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact