Ocalić od zapomnienia… Retro Motor Show już niebawem!

W podróż do motoryzacyjnej przeszłości zabiorą Was targi Retro Motor Show, które odbędą się 3-5 listopada w Poznaniu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

To tutaj przeniesiemy się do XX wieku i zobaczymy to, co motoryzacja miała najlepszego do zaproponowania. Od super luksusowych aut po te, które służyły nam na co dzień w bliższych i dalszych wyprawach.

Klasyczna motoryzacja to nie tylko pasja, niezwykłe umiejętności restaurowania zabytkowych aut, ale coraz częściej także sposób na biznes. Ceny niektórych modeli potrafią głęboko sięgać do kieszeni potencjalnych nabywców. Najdroższe osiągają cenę nawet kilkudziesięciu milionów dolarów!

„Klasyczne samochody czy motocykle to dzisiaj nie tylko pasja. Jeśli uda nam się ocalić od zapomnienia kilkudziesięcioletnie auto, zainwestować czas i pieniądze, w zamian otrzymamy nie tylko satysfakcję, ale również wymierne korzyści. Dobrze utrzymane i zadbane egzemplarze z czasem tylko zyskują na wartości.” – mówi Bartosz Zeidler, Dyrektor Grupy Produktów MTP – „Cieszy nas fakt, że wielu właścicieli tych pięknych aut zdecydowało się na udział w targach Retro Motor Show. Zwiedzający będą mieli okazję nie tylko zobaczyć ponad 500 zabytkowych pojazdów, ale również stać się nowym właścicielem klasycznego auta - sporą część z nich będzie można podczas targów kupić. ” – dodaje.

Zobaczcie sami jak Retro Motor Show prezentował się w 2016 roku!

BILETY OD 15 ZŁ - ONLINE:

1.jpg 2.jpg

 

TAŃSZE BILETY DOSTĘPNE RÓWNIEŻ W PUNKTACH STACJONARNYCH:

ruch.jpg

ticketpro-pga2017-partnerzy.png

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact